Ноутбуки
Обзоры самых популярных моделей ноутбуков на видео.
Не ошибись с выбором своего элекронного помощника!
Лучшие ноутбуки    Acer    Apple    Asus    Dell    Hp    Lenovo    Msi    Packard bell    Samsung    Sony    Toshiba
 

The World's Most Powerful Laptop!

Похожие видео

Все видео пользователя: Dave Lee.

Dave2D unboxing and review of the Predator 21X - The Epic $9000 gaming laptop from Acer.

The Cheaper Predator - http://amzn.to/2oC8Rbl...

Blue SSD - http://amzn.to/2kKatOh...

Predator 15 / 17 Review - https://youtu.be/hJZM6i32MZ0...

Music Credits:

Fili - Sunset

Follow me:

http://twitter.com/Dave2D...

http://www.instagram.com/Dave2D...

Как тебе обзор? Напиши СПАСИБО, если понравился!

Ckemi si jeni? Dave 2D ketu! Kjo eshte dicka shume speciale nga acer, eshte Predator 21X.

Kjo kuti ka nje laptop ne te. Eshte gjigand Eshte laptopi me i madh, me i rende dhe me i shtrenjte ne bote Dhe normalisht une nuk merrem me hapjen e kutive, por meqe ky eshte disi special Mendova ta ndaja eksperiencen me ju.

Eshte shume i madh Nuk e di pse ju duhej nje kuti kaq e madhe.

*Wow* Okay Oh ky eshte shume i rende *Qesh.* Oh Zot Okay Duhet ta shoh kete, ta shoh se si duket.

Okay, ky eshte çuditerisht i rende. E dija qe do te ishte i rende, por ky eshte me i rende se sa e mendoja.

Okay Tani do ta vendos kte ketu anash per dy sekonda, gjate kohes qe do ta shoh brenda Le te shohim cfare ka tjeter ketu Kjo duket si nje kuti armesh, sikur une shkoj te nje shperndares armesh dhe ai me tregon se çfare do te bleja, keshtu do te ishte ajo qe do te bleja Cfare esht kjo? Cool Kemi nje trackpad Oh, ka dhe nje tastjere numrash nga ana tjeter. Eshte si nje trackpad/numberpad okay, eshte e mundur ta ndryshosh ti merr... broshura Joooo, jane taste(celesa). Ahh kjo eshte shume cool Okay. po supozoj qe kjo ka tastat WASD te levizshem Dhe nje tast hapesire te levizshem, mbase , nuk e di, do e shohim Kjo eshte shume cool Do i nxjerr kto gjera jashte, sepse do ta do ta ndez ne nje minute Ne kemi marre dy adaptere Ac shume te medhenj per ta furnizuar kte gje.

Dua ta shoh si duket brenda Sepse kjo eshte speciale Ohh, ti mund te besh nje stervitje serioze vetem duke e ngritur kte gje ... gjithe kohes Ohhh...kay I dashuroj tastat blu. Kjo tastjere eshte shume e cuditshme Te shohesh kte lloj tasjtere ne nje laptop. Duket si nje tastjere normale Desktopi.

Dhe eshte mekanike - mendoj qe eshte mekanike Ndihet.. Mund te jete nje.. nje Cherry Brown ose nje celes Brown Kjo duket si një tastierë të vërtetë e bukur, dhe kjo është e pazakontë që të ketë këtë lloj udhëtimit kryesor dhe këtë lloj të tactility..

Në një laptop? Po tallesh me mua?! Mirë, kjo është cool. Unë edhe pse kjo do të ishte një gjemb, por kjo nuk është. Kjo duket si ajo është, si, pikturuar drejtë në. Mirë, shikoni në këtë. Edicioni i kufizuar, 17 nga 300. Kjo është pretty cool..

Mirë, kjo ju tregon se si ju mund të përdorni ... ...kjo gje. Kështu që ju mund të ... në rregull unë të marrë atë. Kështu që ju vetëm plug it up. Oh kjo është magnetike! Ohh! Kjo click kënaqshme. A do të dalë? Mirë, dhe vetëm ju mund të shfletoj atë. Kur të doni e numrave, dhe kur të doni ... ... trackpad. Mirë, Unë kam nevojë për të boot up këtë. Tani unë nuk shkojnë nëpër tiparet e jashtme, ndërsa unë u hap këtë, sepse krejt sinqerisht, unë kam qenë, si, super të ngazëllyer për të vetëm të boot atë dhe të shohim atë. Por tani që kam shikuar në këtë për një të dytë, të ndërtuar cilësia është aq i mirë, nuk ka play ose përkul në çdo pjesë të këtij laptop. Ekrani është ndoshta një nga tiparet më unike në këtë gjë, dhe kjo është një ekran të lakuar, dhe unë kurrë nuk kam në fakt përdorur një laptop lojrave që kishte një ekran të lakuar. Kjo mund të jetë e para të ekzistencës së saj. Gjithë Arsyeja pse ju kanë lakuar ekranet është që të ju jap atë nivel shtesë të zhytjes në lojëra. Por saktësia ngjyra dhe shkëlqim në këtë gjë janë fantastike. Gjë tjetër që është me të vërtetë ftohtë është se kjo është një normë refresh prej 120Hz. Lojërat do të duken të vërtetë të mirë në këtë gjë. Sugjerimi im vetëm në qoftë se ju ndodh që të jetë një nga 300 njerëzit që të merrni një nga këto, është për të bërë këtë për të çelësat tuaj. Është e përsosur, tani është, si, përshtatur me mënyrën se dora jote natyrisht qëndron..

Ka një ndjekja syri gjë këtu poshtë, unë kurrë nuk kam qenë një përdorues i ndjekja sy Tobii. Unë kam parë njerëz, si, luajnë lojëra drejtpërdrejt jashtë për këtë, por unë kurrë nuk kam provuar atë vetë. Kështu ... ajo thotë kujdes gjatë këtu, por unë jam duke shkuar për të goditur atë të hapur. Unë duhet të pushtet këtë poshtë. Mirë, ne jemi duke shkuar në. Unë jam kurioz për të parë se çfarë është brenda këtë gjë. Uhhhhhhhh, jam duke i dhënë këtë presion shumë? Unë do të thotë, se është * vetëm * $ 9,000. Aghh, ajo vjen veç e veç, po! Ne jemi në. Hard drive. 2 RAM dru. Unë jam duke shkuar për të parë underside tani. Katër slots m2, dy copa dru për më shumë RAM, kartë WiFi. Pra, brenda është shumë e thjeshtë për të hyrë, në qoftë se ju duhet të merrni në atje. Pra, ju jeni në gjendje për të drejtuar një shumë e magazinimit në këtë gjë. 5 makinë bays, ju ndoshta nuk do të duhet ndonjë lloj ruajtje të jashtëm. Predator 21x përdor dy adapters AC, secili prej tyre është 330 watts, kjo është një shumë e lëng kalon këtu..

Dhe ata të dy të lidhur në këtë strehim gome, e cila kinda mban atë në një paketë. Unë jam duke shkuar për portin disa syze, unë nuk jam duke shkuar për të shkuar në shumë detaje, por kjo është aq i ngarkuar sa një laptop merr..

Është përtej mbresëlënëse. Në kushtet e folësit, ata nuk të tingëllojë keq, por unë mendoj se për një laptop të kësaj madhësie, Unë kisha shpresa jorealiste, unë kinda menduar se do të tingëllojë mahnitshme. Ata do të marrë louder se laptop mesatare, edhe pse. Të 1080s SLI GTX janë tepër të fuqishme. Kjo është një temë që ëndërrojnë desktops janë bërë të, dhe pastaj kur ju vënë atë në një formë laptop, ajo bëhet edhe crazier. Unë u zhvillua disa standardeve, vetëm për të parë se si do të krahasohen, ajo kryen si një desktop çmendur i fuqishëm, është i çmendur se sa kuaj-fuqi kjo gjë ka..

Alright, unë dua të luajë disa lojëra. Le të vënë këtë gjë në provë. Framerate në këtë gjë është fricking mahnitshme..

Një gjë e kam vënë re vetëm, zhurma tifoz kur ju jeni përtaci është çuditërisht i qetë. Mendova se kjo gjë do të jetë dukshëm më fort, sepse kjo është një procesor mjaft të fuqishëm. Por edhe kur ju jeni duke luajtur lojëra, në qoftë se ju jeni në mënyrë të paracaktuar, kjo është goxha e qetë..

Temperaturat e jashtme janë shumë të rehatshme, edhe kur ju jeni duke luajtur lojëra. Kur unë jam running standarteve, ka disa throttling termike në mënyrë të parazgjedhur. Por nëse ju maniak deri tifozët, që throttling zhduket, dhe ju mund të overclock atë mjaft bujarisht..

Unë nuk e di nëse mic do të marr atë, por tifozët janë në anim të plotë të drejtë tani, dhe kjo është me zë të lartë..

Natyrisht kjo është një laptop shumë të fuqishme, por nëse apo jo është e vlefshme, Shanset janë, në qoftë se ju jeni të shikuar këtë video, dhe ju jeni kinda pyesin nëse apo jo ju duhet të blejnë atë, kjo nuk është për ju. Por, në qoftë se ju doni të jetoni ëndrrën, dhe ju keni të holla për këtë gjë, kjo gjë është e pabesueshme. Amazing performance, pajisje amazing, edicionin e kufizuar, pretty cool. Shpresoj se ju djema gëzuar këtë video. Thumbs në qoftë se ju ka pëlqyer atë, subs në qoftë se ju të dashur atë! Unë do të shoh djema herën tjetër.
Обратная связь
 Ноутбуки   ©   2019